Користувачів: 0
Газета "Буковина"
Главная » Статьи » Мои статьи

СПОРТИВНА ОРБІТА
ФУТБОЛ «Буковина» розпочала з нічиєї З нічиєї розпочала сезон у другій лізі (група «А») чернівецька «Буковина». Наші хлопці ро¬зійшлися мирно вдома з рів¬ненським «Вересом» – 1:1. Гості відкрили рахунок на 7-й хвилині. Новачок «Буковини» захисник Єгор Копилов «привіз» штрафний, який рівняни упевнено з лінії штрафного реалізували. На 52-й хвилині гості збили у своєму штрафному майданчику Михайла Рябого. Пенальті взявся виконувати Василь Тофан, але воротар парирував м’яч. А через п’ять хвилин «скосили» Олега Керчу, й арбітр вдруге показав на 11-метрову позначку. Тепер бив сам потерпілий, і рахунок зрівнявся. Того ж дня «Оболонь-2» (Київ) програла «Нафкому» (Бровари) з рахунком 0:3.  МОТОКРОС Другим йде Морозов У Польщі, на 7-му етапі чем¬піонату Європи у класі мотоциклів 500 кубічних сантиметрів взяли участь у гонці й українські мотокросмени. Роман Морозов, який зараз представляє Київ, у першому заїзді був п’ятим, а в другому – першим. Микола Пащинський (Ірпінь) двічі фінішував четвертим. Після семи етапів лідирує Петер Бартош із Чехії – 287 очок. У Романа Морозова – 233, у Миколи Пащинського – 205. Усього в класі 500 куб. см змагалося 35 гонщиків. Відбудеться ще три етапи: у Польщі (3 серпня), Німеччині (7 вересня) та Данії (14 вересня).  БОКС Дівчата відзначилися у турнірі Буковинка Людмила Грицай, яка зараз представляє Миколаївську область, виборола перше місце у категорії 54 кг на міжнародному турнірі категорії «А» у Миколаєві. А ось у категорії 66 кг другою стала чернівецька спартаківка Анастасія Залевська. Всього боксували понад 100 спортсменок із 10 країн – України, Болгарії, Польщі, Туреччини, Росії, Нідерландів, Ізраїлю, Норвегії, Молдови та Італії. Зараз буковинки готуються до чемпіонату світу, що відбудеться в листопаді в Китаї.  ВЕЛОСПОРТ Змагання на двох трасах У Луганську чемпіонат України з маунтенбайку був останнім етапом відбирання на Олімпійські ігри. Місцевий гонщик Сергій Рисенко зайняв перше місце, одержав телевізор і олімпійську ліцензію. Наш Антон Любий переміг серед юнаків. Потім у Новоселиці відбувся чемпіонат і Кубок України з ВМХ. Тут серед дівчат першою стала Юлія Кочурка, а з-поміж юніорів – Флорін Шпирка. А Кубок виграв Раду Миндреску. Всі названі спортсмени – з Новоселиці. Сергій МИХАЙЛІВ.
Категория: Мои статьи | Добавил: bukovyna (25.07.2008)
Просмотров: 1874 | Рейтинг: 0.0/0 |